مغز محمد رضا گلزار محمدرضا گلزار حسن روحانی

مغز: محمد رضا گلزار محمدرضا گلزار حسن روحانی رسانه ها تصویری محمدرضا تصویر اخبار سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دامادی که حریف پدرهمسرش نشد ، شکسته شدن یک رکورد و چند طلسم

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال جذابیت‌های زیادی داشت؛ از شکسته شدن یک رکورد و طلسم در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان گرفته تا شکست مهدی تارتار برابر پدرهمسرش.&nbsp

دامادی که حریف پدرهمسرش نشد ، شکسته شدن یک رکورد و چند طلسم

شکسته شدن یک رکورد و چند طلسم/ دامادی که حریف پدرهمسرش نشد

عبارات مهم : استقلال

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال جذابیت های زیادی داشت؛ از شکسته شدن یک رکورد و طلسم در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان گرفته تا شکست مهدی تارتار برابر پدرهمسرش.

چرخ لیگ برتر بعد از تعطیلات نیم فصل به گردش در آمد و نخستین هفته از مرحله برگشت این مسابقه های در دو روز برگزار شد و نتیجه های جالب توجهی هم در این بازی ها به دست آمد. در این هفته استقلالی ها که گویا از بند رها شده است اند با ارائه عالی ترین بازی توانستند عالی ترین نتیجه این فصل خود را بگیرند تا جهت نخستین بار در این فصل در یک هفته، پیروزی آبی ها با از دست دادن امتیاز پرسپولیس همراه باشد.

دامادی که حریف پدرهمسرش نشد ، شکسته شدن یک رکورد و چند طلسم

* طلسم و رکورد در یک بازی شکسته شد

در روزی که علیرضا بیرانوند موفق شد رکورد دقایق متمادی گل نخوردن که در اختیار آرمناک پطروسیان بود را بشکند، طلسم دروازه این تیم هم در همان بازی شکست تا در یک بازی شاهد همزمان شکسته شدن رکورد و طلسم مربوط به دروازه سرخ ها باشیم. در این بازی بیرانوند رکورد آرمناک پطروسیان را شکست و رحیم زهیوی نیز طلسم دروازه بیرانوند را شکست.

* هوای استقلال در زمستان بهاری شد

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال جذابیت‌های زیادی داشت؛ از شکسته شدن یک رکورد و طلسم در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان گرفته تا شکست مهدی تارتار برابر پدرهمسرش.&nbsp

شاگردان وینفرد شفر که حالا روز به روز بهتر از قبل ظاهر می شوند، در هفته شانزدهم عالی ترین بازی خود را به نمایش گذاشتند و مزد این عالی ترین بازی، عالی ترین نتیجه این فصل بود که پیروزی ۴ بر صفر نصیب این تیم شد. هوای استقلال در نخستین بازی زمستانی این تیم کاملا بهاری شد تا آبی ها با اشتیاق بیشتری لیگ را دنبال کنند.

* کریمی نیامده فیکس شد و هت تریک کرد

کمتر کسی فکرش را می کرد که محسن کریمی هنوز از راه نرسیده هم در ترکیب استقلال فیکس شده است و در نخستین بازی که در لیگ به میدان می رود ستاره بی چون و چرای بازی شده است و هت تریک کند. حالا شفر جهت نیم فصل دوم با اتکا به جوانانی مثل کریمی، برزای، حسینی، زکی پور، نورافکن، اسماعیلی، قائدی و … و استفاده از تجربه بزرگانی مثل ابراهیمی و جپاروف به روزهای رویایی استقلال نزدیک می شود.

* تارتار حریف پدر همسرش نشد

دامادی که حریف پدرهمسرش نشد ، شکسته شدن یک رکورد و چند طلسم

پارس جنوبی که حالا رسما در سیر نزولی قرار گرفته، در نخستین بازی فصل در منزل خود مغلوب تیم گسترش تبریز شد تا یکبار دیگر فیروز کریمی مچ تارتار را بخواباند و باز هم داماد، حریف پدر همسرش نشود.

شاگردان تارتار سومین شکست فصل خود را در هفته شانزدهم تحمل کردند تا حالا نه تنها از رویای قهرمانی تا حد زیادی دور شوند، بلکه سودای آسیایی شدن آنها نیز با خطر مواجه شود. فولاد، پیکان، سایپا و حتی استقلال و گسترش فولاد تیم هایی هستند که در کمین تصاحب جایگاه پارس جنوبی در جدول نشسته اند.

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال جذابیت‌های زیادی داشت؛ از شکسته شدن یک رکورد و طلسم در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان گرفته تا شکست مهدی تارتار برابر پدرهمسرش.&nbsp

* گسترش تنها تیم برنده خارج از خانه

فیروز کریمی و تیمش در هفته شانزدهم تنها تیمی بودند که خارج از منزل پیروز شدند. در این هفته سپیدرود، تراکتورسازی و استقلال تیم هایی بودند که در منزل پیروز شدند و گسترش فولاد تنها تیمی بود که خارج از منزل پیروز شد.

* زودهنگام و دیر هنگام ترین گل

دامادی که حریف پدرهمسرش نشد ، شکسته شدن یک رکورد و چند طلسم

علی عباسی بازیکن تیم سپیدرود رشت در دقیقه ۲ بازی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گلزنی کرد تا این گل زودهنگام ترین گل هفته شانزدهم باشد. در دیدار بین تیم های پارس جنوبی و گسترش فولاد تبریز هم سید احمد موسوی مدافع راست تیم گسترش در دقیقه ۹۷ موفق به گلزنی شد تا این گل دیرهنگام ترین گل هفته شانزدهم باشد.

* تنها بازی بدون گل

هفته شانزدهم به طور کلی یک هفته نسبتا پر گل بود. در این هفته ۱۹ گل در ۸ بازی به ثمر رسید که گرچه این تعداد گل از استانداردهای جهانی کمتر هست، ولی به نسبت لیگ برتر کشورمان آمار نسبتا خوبی محسوب می شود. در این هفته در هر بازی به طور میانگین ۲/۳۷ گل به ثمر رسید و در این گلزنی سهم تیم استقلال با ۴ گل در یک بازی بیش از سایر تیم ها بود. تراکتورسازی و سپیدرود هم هر یک در این هفته ۳ گل به حریفان زدند تا بعد از استقلال در گلزنی های این هفته سهم بزرگی داشته باشند.

در هفته نسبتا پر گلی که پشت سر گذاشتیم تنها یک بازی بدون گل به آخر رسید که آن هم دیدار بین تیم های ذوب آهن و سیاه جامگان بود. این دیدار در اصفهان با تساوی بدون گل به آخر رسید تا همین نتیجه باعث ایجاد یکسری حاشیه جهت تیم ذوب آهن و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم شود.

* محسن کریمی عالی ترین گلزن هفته

مهاجم سرعتی تیم استقلال که نخستین بازی اش در لیگ برتر و دومین بازی این فصل خود را تجربه می کرد، تنها بازیکنی بود که در این هفته زیاد از یک گل زد. کریمی ۳ گل از چهار گل تیمش را زد تا نه تنها نخستین هت تریک فصل استقلال را کرده باشد و در پیروزی خوب این تیم سهم بزرگی داشته باشد، بلکه عالی ترین گلزن هفته شانزدهم هم لقب بگیرد.

مهر

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | فولاد تبریز | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz